OdLOTTOwa jazda 2021 - obejrzyj z nami

31 sierpnia zakończyliśmy ❤❤❤ rywalizację rowerową w OdLOTTOwa jazda 2021. Przez 75 dni rywalizacji wspólnie stworzyliśmy społeczność rowerową 737 🚴🚴🚴🚴, łącznie wykręciliśmy 372.484,5 km❤👏. DZIĘKUJEMY WAM serdecznie za każdy km przejechany na 🚴🚴🚴🚴. Nieoficjalnie mamy wysokie 🥈miejsce ❤❤❤.

Dziękujemy również innym organizacjom za sportową rywalizację 👏👏👏

Dołącz do nas i kręć kilometry razem z Tour de Fundacja w programie odLOTTOwa jazda! Celem projektu TDF jest aktywizacja społeczno-ruchowa dzieci z niepełnosprawnościami.

Dołącz do nas i kręć kilometry razem z Tour de Fundacja w programie odLOTTOwa jazda! Celem projektu TDF jest aktywizacja społeczno-ruchowa dzieci z niepełnosprawnościami.
Dołącz do nas i kręć kilometry razem z Tour de Fundacja w programie odLOTTOwa jazda! Jak dołączyć do drużyny? To proste!
👉 wystarczy kliknąć link https://activy.page.link/EEM7  (link działa na smartfonach i urządzeniach mobilnych na systemach Android i iOS)
👉 pobrać i zainstalować appkę Activy i pamiętać o jej włączaniu
👉 lub opcjonalnie pobrać ze swojego sklepu #apka, zarejestrować się, wybrać otwarte konkursy – #odlottowajazda oraz wybrać zespół Tour de Fundacja (przedostatni na liście)
👉 Apka działa razem z Garmin, Polar, Strava i wasza jazda 🚴🚴 będzie automatycznie zapisywana w Odlottowa jazda z Tour de Fundacja.

Możecie pobrać również nasz plakat i powiesić go w miejscu widocznym dla innych 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️
Czy wiecie, że dziś (23.07.2021) jesteśmy na półmetku
odlottowa jazda z Tour de Fundacja?

Specjalnie dla Was kilka informacji:
 • Jeździ już dla nas ponad pół tysiąca rowerzystów🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️. Razem przez 36 dni przejechaliśmy prawie 120 tys km😊😊
 • Zajmujemy nadal 4 miejsce, a do pudła brakuje nam już tylko trochę ponad 12 tys. Oznacza to jedno, że gdybyśmy wszyscy dziś wsiedli na rowery i każdy z nas 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ przejechał tylko 23 km- dogonimy pudło i będziemy na 🥉 miejscu!
 • Każdy km ma znaczenie i jest ważny- więc bierzcie 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ i pędźcie na wycieczkę, w końcu dziś zaczynami weekend.
 • Dla mniej zdecydowanych 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ przypominamy o dobroczynnym działalniu roweru na Twoje zdrowie.
 • Jazda na rowerze wyszczupla sylwetkę, poprawia nastrój i wzmacnia mięśnie. Oprócz tych oczywistych zalet jazda na rowerze posiada kilka innych – wzmacnia układ krążenia i układ odpornościowy 💪 💪
 • No i najważniejsze:
  Tabela kaloryczna
  • Jazda na rowerze (10 km/godz.) = 256 kcal
  • Jazda na rowerze (20 km/godz.) = 650 kcal
Do dzieła 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️

Podsumowanie akcji partnerskich w ramach
OdLOTTOwa jazda z Tour de Fundacja

1. Zarowerowana Warszawa – grupa na FB (Zarowerowana Warszawa | Facebook) #potrzymajmibidon

Razem z warszawską grupą rowerzystą amatorów – grupa na FB Zarowerowana Warszawa oraz przy współpracy z Decathlon uruchomiliśmy GRYWALIZACJĘ! Ogłaszamy hasztag #potrzymajmibidon. Wspólnie z Tour De Fundacja powalczymy o wieczną chwałę w odLOTTOwa jazda! Najlepsze drużyny otrzymają wsparcie, które w przypadku Tour De Fundacja będzie przeznaczone na wakacyjną aktywizację dla dzieci z niepełnosprawnościami. Do 31 sierpnia poprzez aplikację Activy (w tym także Garmina, Polara i Stravę) będzie można wspierać Tour De Fundacja.

TOP 3 kobiety i TOP 3 mężczyźni otrzymają od Nas nagrody za zaangażowanie i wkład w kręcenie kilometrów! Nagrody niespodzianki funduje Decathlon
2. Dołącz do drużyny Tour de Fundacja w @Odlottowa jazda i wygraj Mi Band

Dla wszystkich aktywnych rowerzystów kręcących km na rowerach w #OdlottowajazdazTourdeFundacja  mamy niezwykłe 3 niespodzianki.
Do rozdania mamy 3 nagrody:
 Mi Smart Band 6, Mi Smart Band 5 oraz Mi Smart Band 4.
Nagrody przeznaczone są dla pierwszych 3 osób, które zajmą odpowiednio oraz miejsce.  Fundatorem nagród jest Mi Home Warszawa 
3. Zdobądź czadowy medal Odlottowa jazda z Tour de Fundacja 🥇🎖

Kochasz jazdę na i rywalizację? Uwielbiasz zdobywać trofea? Mamy specjalnie coś dla Ciebie – do zdobycia czadowe medale!
Co należy zrobić?  Zarejestruj się na – OdLOTTOwa jazda z Tour de Fundacja edycja 2021 (virtualrace.com.pl)

Dla każdego Uczestnika, który pokona co najmniej 420 km na i zarejestruje odpowiednio swój przejazd na virtualrace.com.pl oraz w dedykowanej aplikacji @Activy otrzyma przesyłkę z czadowym medalem.

Ważne: Dystans pokonywany jest na rowerze- rejestrujesz za pomocą aplikacji Activy. Aby dołączyć do zabawy i dołączyć do drużyny Tour de Fundacja po rejestracji na virtualrace.com.pl dołacz do drużyny Tour de Fundacja w Odlottowa jazda
4. Kręć dla Tour de Fundacja w Odlottowa jazda i wygraj voucher o wartości 50 zł na pyszne.pl

Dla wszystkich aktywnych rowerzystów kręcących km w OdLOTTOwa jazda z Tour de Fundacja mamy prezenty od Pyszne.pl 🍜 Wśród aktywnych rowerzystów, którzy wykręcą w OdLOTTOwa jazda z Tour de Fundacja co najmniej 50 km w miesiącu lipcu oraz co najmniej 50 km w miesiącu sierpniu rozlosujemy po 5 voucherów o wartości 50 zł na Pyszne.pl
5. Rabat na serwis rowerowy od sklepu rowerowego Sportset.pl

Dla każdego 🚴 który przyjedzie do sklepu Sportset.pl rowery na kole oraz pokaże min. 350 km w Activy kręcone dla Tour de Fundacja- otrzymuje 10% rabatu na przegląd podstawowy Twojego roweru (koszt robocizny).
6. Yogi Cafe  ☕️

Yogi Cafe włącza się w akcję Odlottowa jazda z Tour de Fundacja . Dla każdego kto przyjedzie do kawiarni oraz pokaże min 250 km w aplikacji kręcone dla Tour de Fundacja- w prezencie do Yogicafe otrzymuje za 1 grosz lemoniadę oraz rabat 10 procent na dostępny asortyment.
 7. Mirafiori- sklepik włoski

🚴UWAGA – POMAGAMY 🚴

Każda osoba, która podczas zakupów w Mirafiori – sklepik włoski pokaże minimum 350km kręcone w aplikacji Activy dla Tour de Fundacja otrzyma rabat w wysokości 10% na całe zakupy! Pomaganie jest fajne Akcja trwa do końca wakacji!
 8. Rekibiker

Rekibiker włącza się w akcję Odlottowa jazda z Tour de Fundacja . Dla każdego kto przyjedzie do sklepu oraz pokaże min 350 km w Activy kręcone dla Tour de Fundacja- otrzymuje możliwość testowej jazdy na rowerze nietypowym (poziomym/ trajce)