O Fundacji

Fundacja „Tour de Fundacja- akcja charytatywna” formalnie została zarejestrowana w styczniu 2017 r.

Nasza nazwa nawiązuje do naszej głównej aktywności- rowerowej a jednocześnie działalności charytatywnej. Jesteśmy organizacją pozarządową działającą na zasadzie non-profit.

Tour de Fundacja jest niewielką organizacją pozarządową o wielkiej mocy! Pomagamy zmieniać teraźniejszość dzieci z niepełnosprawnościami i ich rodzin zagrożonych marginalizacją oraz wykluczeniem społecznym, poprzez organizowanie wyjazdów aktywizująco- terapeutycznych, na które fundusze zbieramy dzięki wspólnemu rowerowaniu. Tour de Fundacja to rowerowa fundacja, dlatego organizujemy krótko i długodystansowe wyprawy rowerowe dla małych i dużych uczestników oraz rozbudzamy pasję rodzinnego jeżdżenia na rowerach.

Przejechane kilometry, dzięki współpracy z biznesem, pozwalają współfinansować letnie i zimowe programy terapeutyczne dla dzieci z niepełnosprawnościami, rowerzyści zaś realizują swoją pasję pomagając innym

Buduj z nami społeczną odpowiedzialność biznesu! Zapraszamy do Współpracy- więcej znajdziesz tu: Donatorzy – TOUR DE FUNDACJA

1,5%PIT - Wspomóż nasze działania

Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT online w PITax.pl funkcjonuje dzięki projektowi “PITax.pl dla OPP” prowadzonemu we współpracy z IWOP.

ZARZĄD FUNDACJI

MONIKA SZPRYNGIEL Prezes Zarządu
PAWEŁ SZPRYNGIEL Wiceprezes Zarządu
Maciej Sobczyński Przewodniczący