Image
Dołącz do nas i kręć kilometry razem z Tour de Fundacja w programie odLOTTOwa jazda! Celem projektu TDF jest aktywizacja społeczno-ruchowa dzieci z niepełnosprawnościami.

Dołącz do nas i kręć kilometry razem z Tour de Fundacja w programie odLOTTOwa jazda!

Jak dołączyć do drużyny? To proste!

👉 wystarczy kliknąć link https://activy.page.link/EEM7  (link działa na smartfonach i urządzeniach mobilnych na systemach Android i iOS)

👉 pobrać i zainstalować appkę Activy i pamiętać o jej włączaniu

👉 lub opcjonalnie pobrać ze swojego sklepu #apka, zarejestrować się, wybrać otwarte konkursy – #odlottowajazda oraz wybrać zespół Tour de Fundacja (przedostatni na liście)

👉 Apka działa razem z Garmin, Polar, Strava i wasza jazda 🚴🚴 będzie automatycznie zapisywana w Odlottowa jazda z Tour de Fundacja.

 Zobaczcie więcej na: tourdefundacja.pl

Możecie pobrać również nasz plakat i powiesić go w miejscu widocznym dla innych 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️
 

 

Plakat do pobrania
Pdf
Image
Image
Czy wiecie, że dziś (23.07.2021) jesteśmy na półmetku odlottowa jazda z Tour de Fundacja?
 
Specjalnie dla Was kilka informacji.

Jeździ już dla nas ponad pół tysiąca rowerzystów🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️. Razem przez 36 dni przejechaliśmy prawie 120 tys km😊😊

Zajmujemy nadal 4 miejsce, a do pudła brakuje nam już tylko trochę ponad 12 tys. Oznacza to jedno, że gdybyśmy wszyscy dziś wsiedli na rowery i każdy z nas 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ przejechał tylko 23 km- dogonimy pudło i będziemy na 🥉 miejscu!
Każdy km ma znaczenie i jest ważny- więc bierzcie 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ i pędźcie na wycieczkę, w końcu dziś zaczynami weekend.
Dla mnie zdecydowanych 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️ przypominamy o dobroczynnym działalniu roweru na Twoje zdrowie.
Jazda na rowerze wyszczupla sylwetkę, poprawia nastrój i wzmacnia mięśnie. Oprócz tych oczywistych zalet jazda na rowerze posiada kilka innych – wzmacnia układ krążenia i układ odpornościowy 💪 💪
No i najważniejsze:
Tabela kaloryczna
Jazda na rowerze (10 km/godz.) = 256 kcal
Jazda na rowerze (20 km/godz.) = 650 kcal
Do dzieła🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️🚴‍♂️ 🚴‍♂️ 🚴‍♂️
 
Podsumowanie akcji partnerskich w ramach Odlottowa jazda z Tour de Fundacja
 
 
 
 
1. Zarowerowana Warszawa – grupa na FB ((4) Zarowerowana Warszawa | Facebook) #potrzymajmibidon
Razem z warszawską grupą rowerzystą amatorów – grupa na FB Zarowerowana Warszawa oraz przy współpracy z Decathlon uruchomiliśmy GRYWALIZACJĘ! 🚴
Ogłaszamy hasztag #potrzymajmibidon
Wspólnie z Tour De Fundacja powalczymy o wieczną chwałę w odLOTTOwa jazda!
Najlepsze drużyny otrzymają wsparcie, które w przypadku Tour De Fundacja będzie przeznaczone na wakacyjną aktywizację dla dzieci z niepełnosprawnościami.
Do 31 sierpnia poprzez aplikację Activy (w tym także Garmina, Polara i Stravę) będzie można wspierać Tour De Fundacja.
TOP 3 kobiety i TOP 3 mężczyźni otrzymają od Nas nagrody za zaangażowanie i wkład w kręcenie kilometrów! Nagrody niespodzianki funduje Decathlon.

2. Dołącz do drużyny Tour de Fundacja w @Odlottowa jazda i wygraj Mi Band

Dla wszystkich aktywnych rowerzystów kręcących km na rowerach w #OdlottowajazdazTourdeFundacja mamy niezwykłe 3 niespodzianki .

Do rozdania mamy 3 nagrody: Mi Smart Band 6Mi Smart Band 5 oraz Mi Smart Band 4. Nagrody przeznaczone są dla pierwszych 3 osób, które zajmą odpowiednio oraz miejsce.  Fundatorem nagród jest Mi Home Warszawa 

Image
Image
3. Zdobądź czadowy medal Odlottowa jazda z Tour de Fundacja🥇🎖

Kochasz jazdę na i rywalizację? Uwielbiasz zdobywać trofea? Mamy specjalnie coś dla Ciebie – do zdobycia czadowe medale!

Co należy zrobić?  Zarejestruj się na – OdLOTTOwa jazda z Tour de Fundacja edycja 2021 (virtualrace.com.pl)

Dla każdego Uczestnika, który pokona co najmniej 420 km na i zarejestruje odpowiednio swój przejazd na virtualrace.com.pl oraz w dedykowanej aplikacji @Activy otrzyma przesyłkę z czadowym medalem.

Ważne: Dystans pokonywany jest na rowerze- rejestrujesz za pomocą aplikacji Activy. Aby dołączyć do zabawy i dołączyć do drużyny Tour de Fundacja po rejestracji na virtualrace.com.pl dołacz do drużyny Tour de Fundacja w Odlottowa jazda

4. Kręć dla Tour de Fundacja w Odlottowa jazda i wygraj voucher o wartości 50 zł na pyszne.pl

Dla wszystkich aktywnych rowerzystów kręcących km w OdLOTTOwa jazda z Tour de Fundacja mamy prezenty od Pyszne.pl 🍜

Wśród aktywnych rowerzystów, którzy wykręcą w OdLOTTOwa jazda z Tour de Fundacja co najmniej 50 km w miesiącu lipcu oraz co najmniej 50 km w miesiącu sierpniu rozlosujemy po 5 voucherów o wartości 50 zł na Pyszne.pl

Image
Image

5. Rabat na serwis rowerowy od sklepu rowerowego Sportset.pl

Dla każdego 🚴 który przyjedzie do sklepu Sportset.pl rowery na kole oraz pokaże min. 350 km w Activy kręcone dla Tour de Fundacja- otrzymuje 10% rabatu na przegląd podstawowy Twojego roweru (koszt robocizny).

6. Yogi Cafe  ☕️

Yogi Cafe włącza się w akcję Odlottowa jazda z Tour de Fundacja . Dla każdego kto przyjedzie do kawiarni oraz pokaże min 250 km w aplikacji kręcone dla Tour de Fundacja- w prezencie do Yogicafe otrzymuje za 1 grosz lemoniadę oraz rabat 10 procent na dostępny asortyment.

Image
Image
 7. Mirafiori- sklepik włoski (5) Mirafiori - sklepik włoski | Facebook

🚴UWAGA - POMAGAMY 🚴

Każda osoba, która podczas zakupów w Mirafiori - sklepik włoski pokaże minimum 350km kręcone w aplikacji Activy dla Tour de Fundacja otrzyma rabat w wysokości 10% na całe zakupy!

Pomaganie jest fajne

 

Akcja trwa do końca wakacji!


 8. Rekibiker http://www.rekibiker.com/

 

Rekibiker włącza się w akcję Odlottowa jazda z Tour de Fundacja . Dla każdego kto przyjedzie do sklepu oraz pokaże min 350 km w Activy kręcone dla Tour de Fundacja- otrzymuje możliwość testowej jazdy na rowerze nietypowym (poziomym/ trajce).

Image
© 2019 Tour De Fundacja. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki