Miejsce aktywacji podopiecznych Tour de Fundacja

Jednym z celów naszej fundacji jest prowadzenie działań aktywizujących na rzecz grup marginalizowanych i defaworyzowanych, w szczególności rodzin wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami. Organizujemy wyjazdy wytchnieniowo- teraupetyczne, aby zarówno opiekunowie jak i dzieci miały zagwarantowany odpoczynek i odrobinę wytchnienia od codzienności. 

Na Mazurach we wsi Kotkowo tworzymy miejsce, gdzie podopieczni Fundacji będą mogli korzystać z terapii wytchnieniowej w terminach i czasie najbardziej dostosowanym do swoich potrzeb. To nasz projekt #bardziej, bo przede wszystkim ma być #bardziej dostępny! 

Projekt zakłada powstanie 16 miejsc noclegowych.

 

 

Dzięki współpracy z firmą Purinova Sp. z o.o. do ocieplenia domu zbudowanego w technologii szkieletowej zastosowano najwyższej jakości pianę poliuretanową Purios. 

 

Jesteśmy niezmiernie dumni i jednocześnie szczęśliwi, że mieliśmy okazję współpracować z firmą Purinova Sp. z o.o. przy realizacji naszego projektu.

 

Efektem współpracy jest nie tylko ocieplony dom, powstał również film, który z dumą prezentujemy. Film nie tylko ukazuje zalety stosowania ocieplenia pianą poliuretanową Purios, ale również opowiada o naszej wizji i misji. Zachęcamy Was gorąco do obejrzenia.

 

Motto na dziś: Nie bójmy się pomagać!

Partnerami naszego projektu są: