06.03.2021
Okno pogodowe zamówione! Wyjazd narciarski zaplanowany⛷Jedziemy, może jeszcze Ktoś z Was chętny! Jest kilka ostatnich miejsc! Szczegóły u Paweł! Kontakt tel. znajdziesz na www.tourdefundacja.pl

Cieszymy się na nową współpracę z Fundacja Aktywni Bez Barier.

01.03.2021
Fundacja PGE jak co roku wspiera działania Tour de Fundacja i dostarcza pozytywną energię. Dziękujemy za Wasze zaufanie a my zabieramy się do realizacji projektu "Letnie wyjazdowe programy terapeutyczne dla rodzin borykających się z problemem niepełnosprawności oraz zagrożonych marginalizacją społeczną (przeciwdziałamy skutkom społecznym wywołanym przez Covid-19)💪

14.02.2021
Pierwsze marzenie z pudełka marzeń Alto & Przyjaciele spełnione i to w Walentynki dla Hani. Dziękujemy za super czas oraz wsparcie w organizacji Emilia Górska oraz Ilona Sabak.

#tourdefundacja #KRS0000660366

26.01.2021
Dziś jest TEN dzień - Tour de Fundacja została oficjalnie zarejestrowana! 4 lata! To dużo i mało!

W ramach podsumowania obejrzyj filmik poniższy i pamiętaj nie rezygnuj ze swojego prawa i „wykręć 1% dla Tour de Fundacja

#tourdefundacja #KRS0000660366

24.12.2020

Składamy Wszystkim Naszym Sympatykom i nie tylko najlepsze życzenia Świąteczne. Aby ten świąteczny czas był przepełniony spokojem i odpoczynkiem!!!

#tourdefundacja

22.12.2020

Zbiórka „Pudełko Marzeń Podopiecznych Tour de Fundacja” prowadzona przez firmę Alto Advisory została zakończona. Uzbierana kwota to aż 40.419 zł.

Dziękujemy serdecznie całemu zespołowi ALTO za piękną inicjatywę i przygotowanie przepięknej akcji . Dziękujemy również w imieniu Podopiecznych Tour de Fundacja już nie możemy doczekać się realizacji marzeń. Warto mieć marzenia bo dzięki takiej społeczności jaką stworzyło Wonder Team ALTO i ich Partnerzy Biznesowi- marzenia się spełniają!

#Altogether #tourdefundacja #CharityDecember

03.12.2020

3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami to idealny moment by zachęcić Was do wspólnego „otwarcia pudełka marzeń naszych Podopiecznych”. Projekt prowadzony jest przez zaprzyjaźnioną z nami firmę Alto, która od lat wspiera nasze projekty!

altodlafundacji | ALTO - Więcej niż doradcy (altoadvisory.pl)

Czytajcie, klikajcie, udostępniajcie i wpłacajcie!

#Altogether #tourdefundacja

30.09.2020

Pierwsza kampania 1% za nami i to wczasach Covid-19, a jednak pamiętacie o nas!
Dziękujemy Wam❤️- kwotę przeznaczymy m.in. na projekt- Narciarstwo bez granic ⛷
Z ciekawostek ‼️
Czy wiecie, że aż 8.743 organizacji otrzymało za 2019 r. 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Łącznie podatnicy przekazali organizacjom pozarządowym ponad 900 milionów złotych.
Tour de Fundacja w tym rankingu zajęła 2.868. Jak widzicie na debiut to bardzo zaszczytne miejsce!!
Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej.
‼️Pamiętajcie o nas w rozliczeniu podatkowym za 2020. Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS 0000660366.

03.06.2020

‼️🚴‍♂️Kto chętny na coroczną rowerową wyprawę🚴‍♀️? ‼️
➡️Cel: walczymy o fundusze 💰💰 na rehabilitację dla dzieci♿️ w czasie pandemii - link do zrzutki: https://zrzutka.pl/uhk8je 💰💰
➡️ dla kogo wyprawa🚴‍♀️🚴‍♂️?
➡️ dla każdego rowerzysty: kolarze, MTB, wszyscy mile widziani😍bez spinki i ciśnienia😎- ważny jest cel nie tempo
➡️ termin w 11-15 lipca (5 dni ale możesz jechać krócej)
➡️ dystans dzienny ok. 160 km
‼️🚴‍♂️uwaga : jedziemy bez bagaży bo wszystko wiezie asekuracyjny safetycar🚔!
koszty: 195 zł za 🚴‍♂️dzień z 🍲,🥪 i 🛌.
Jedziesz, płacisz, pomagasz a frajdę masz w pakiecie 🤪

16.04.2020

Moi drodzy. Od dziś musimy zasłaniać usta i nos😷. Nie mamy wyboru ale możemy zdecydować od kogo kupujemy! Wspieraj polskie szwalnie i naszą fundację!
Kupując maseczkę 7 zł trafi do szwalni i 3 zł do fundacji.

Na terenie Warszawy dostarczamy osobiście. Wysyłka krajowa min. 10 szt. plus kw.

Zamówienia przez firmy mile widziane. Zamówienia możecie dokonać poprzez FB bądź email: tourdefundacja@gmail.com. Wpłaty dokonujemy na konto fundacji: 59114020040000370276676908

30.09.2019
Zakończyła się "rywalizacja rowerowa", do której od początku czerwca wszystkich gorąco namawialiśmy!🚴‍ OdLOTTOwa jazda z Tour de Fundacja. Pod względem przejechanych km zajęliśmy wysokie 7 miejsce😍😍😍. Razem na rowerach przejechaliśmy ponad 345 tys.  Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej to był mocno rowerowy czas👍💪. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w rowerowania dla Tour de Fundacja.

19.09.2019
Wola wspólnego 🚴‍♀️rowerowania🚴‍♂️ - szlakiem wolskich parków🌳🍁
Tour de Fundacja  zaprasza na rodzinną wycieczkę rowerową, która odbędzie się 28 września (sobota). Tempo jazdy dostosowane do uczestników.
🔹 dystans do pokonania to około 20 km
ℹ️ Miejsce zbiórki: Park Szymańskiego przy fontannach multimedialnych.
ℹ️ Data i godzina: 28 września o godz. 10:00.
Czas trwania wycieczki to ok 3h.
Uczestnicy zabierają własne rowery🚲, kaski⛑ i wodę💧
Udział w wycieczce jest bezpłatny🆓.

Pamiętajcie również o odLOTTOwa jazda z Tour de Fundacja. Szczegóły na naszym FB